درباره ما

همواره تلاش کرده‌ایم که بهترین خدمات و محصولات را به مشتریان عزیزمان ارائه دهیم

ما در وب کالا ۲۴ قصد داریم محصولاتی با کیفیت و شایسته شما و اطرافیانتان تهیه کنیم و در سریع‌ترین زمان و با قیمتی مناسب به دستتان برسانیم ، همچنین ما سعی داریم تا با حذف واسطه‌های غیر‌ضروری فاصله بین مشتری و کالا را به حداقل برسانیم .

فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴ مفتخراست که توانسته محصولاتی با قیمت گذاری منحصر‌به‌فرد و فروش بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار دهد .

علاوه بر موارد گفته شده سیستم خدمات مشتریان به صورت ۲۴ ساعته در اختیار شماست و می‌توانید جهت خرید و تصمیم‌گیری درباره محصولات و خدمات از مشاوره‌ی ۲۴ ساعته این سایت هم بهره‌مند شوید. ارسال سریع و تضمین سلامت کالا طبق قوانین سازمان صنعت معدن و تجارت، مهر تاییدی بر اصالت و اعتبار  فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴ به حساب می‌آید

قیمت های ما

 خرید با قیمتی که تا به حال ندیده‌اید! با تخفیفات ویژه و قیمت‌های بسیار مناسب، برای خرید‌های ارزان از فروشگاه ما دیدن کنید. ما به شما اطمینان می‌دهیم که محصولات با کیفیت و ارزان در دسترس شما هستند. اینجا، برای شما تعدادی از تخفیفات جذاب ارائه می‌شود که از آن‌ها بهره‌مند شوید و پول بیشتری صرف خرید کنید. اگر به دنبال خرید محصولات با قیمتی خیلی ارزان هستید، هیچ کجا بهتر از فروشگاه ما نیست.

آدرس ما

وب کالا 24

فارس - شهرستان داراب -خیابان شکیبا کوچه 8 

پلاک :7481697516

تلفن : 07153575788

موبایل : 09175650334

2010
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED