قوانین و مقررات وب کالا 24

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

 

فروشگاه اینترنتی وب کالا  ۲۴از اطلاعات خصوصی مشتری و کاربرمحافظت می‏‌کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی آنها دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده از سایت را، توسعه دهد.

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴ به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴ و ثبت نام در این سایت به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴ از سوی کاربر می باشد  .لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴ تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به کسی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام وارد کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴ اقدام نماید. کاربران برای خرید از سایت باید دارای سن قانونی بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود از سایت خرید نمایند.

شرایط ثبت نام

 

اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند.  کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. برای ثبت سفارش کاربر باید اطلاعات شناسنامه ای و آدرس خود را بصورت صحیح وارد نماید .درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از سایت نموده است، مدیر وب کالا ۲۴  می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید

What People Say About Us

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

 

فروشگاه اینترنتی وب کالا  ۲۴از اطلاعات خصوصی مشتری و کاربرمحافظت می‏‌کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی آنها دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده از سایت را، توسعه دهد.

هزینه و روش های ارسال

روش های ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴ به چند صورت زیر امکان پذیر می باشد که در هنگام خرید از فروشگاه با توجه به سلیقه و نیاز مشتری قابل تغییر می باشد .

ارسال از طریق پست

ارسال از طریق تیپاکس

ارسال از طریق پیک

ارسال از طریق باربری

هزینه ارسال سفارشات در زمان نهایی شدن سفارش بصورت اتوماتیک محاسبه و در قیمت نهایی منظور میگردد ولی در صورت نیاز مشتری قابل تغییر و مذاکره می باشد .

 مدت زمان تحویل کالا

زمان تحویل کالا دراستان فارس حدود یک روز تا ۳ روز کاری و در خارج استان  حدود ۳ تا ۴ روز کاری میباشد .که این زمان ممکن است طبق موجودی کالا کم یا زیادتر شود .

 ۷ روز امکان استرداد محصول

در صورت هر گونه اشتباه از سوی فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴  اعم از ارسال محصول اشتباه یا وجود ایراد و نقص در محصول ، سفارش شما به صورت رایگان مرجوع شده و در این موارد فروشگاه بلافاصله کالا را برای مشتری تعویض و در صورتیکه موجودی آن تمام شده باشد ، به صلاحدید مشتری کالا را با مدل مشابه تعویض یا وجه مشتری را عودت می نماید .

تحویل سفارشات

مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.
توجه:  در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید ، حتی در صورت مغایرت امکان عودت وجود ندارد.در زمان ارسال سفارش توسط شرکتهای پستی، مشتری موظف است در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نمایید ، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود و فروشگاه مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت.

ثبت، پردازش ، ارسال و تحویل سفارش

 

مشتریان وب کالا ۲۴ هر ۷ روز هفته بصورت ۲۴ ساعته امکان ثبت سفارش دارند وپردازش و ارسال کالاها در روز های کاری شنبه تا پنج شنبه به غیر از تعطیلات رسمی کشور انجام می پذیرد . در ۷ روز هفته امکان پیگیری سفارشات وجود دارد .

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در  فروشگاه اینترنتی به وسیله مدیر بررسی شده و پیش فاکتور از طریق ایمیل ارسال و سپس در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴ همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴ به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴   محفوظ است. فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴ مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴  محفوظ است.

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی وب کالا ۲۴ درج شده و فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

در صورتی که تامین کننده به دلایلی خارج از اراده و اختیار خود، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره روش ارسال و تحویل جدید  به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید

روش های پرداخت

 

پرداخت آنلاین از طریق خود سایت و درگاه های پرداخت معتبر درون سایت وب کالا ۲۴ یا استفاده از موجودی کیف پول موجود در حساب کاربری شما در سایت وب کالا ۲۴ یا از طریق کارت به کارت به شماره حساب مربوط به مدیر سایت وب کالا۲۴ به نام سامان آتش فراز صورت می گیرد .